У Рівненській ОДА запрацював структурний підрозділ з цифрової трансформації


У Рівненській облдержадміністрації розпочав роботу Департамент цифрової трансформації та суспільних комунікацій.

Про це під час онлайн брифінгу повідомила заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

Структурний підрозділ ОДА утворений шляхом перетворення управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю – у департамент. Він буде складатися із двох управлінь – цифрової трансформації та суспільних комунікацій. Департамент відповідатиме за реалізацію державної політики у сфері інформаційної діяльності та регіональної цифровізації.

«Цифровий розвиток – це наш пріоритет сьогодні. Тому для нас важливо, аби кожен мешканець Рівненщини, незалежно від того, де він проживає, в селі чи в місті, відчув реальні зміни від цифровізації, – наголосила Іванна Смачило.  – Ми будемо набирати людей для того, щоб впроваджувати цифрову трансформацію в усі галузі на Рівненщині та робити разом з Мінцифрою ці процеси максимально відкритими».

Вже невдовзі в ОДА стартують перші конкурси в новий департамент.

Очолив департамент Олександр Поліщук, який до цього керував управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.