У Каноничах влада закриває очі на правопорушення

В кінці березня ми писали про ганебне рішення виконавчого комітету Антонівської ТГ. Коли підприємця усно попередили(!) щодо неправомірності продажу алкоголю неповнолітнім.
Потім повідомляли про наслідки. Нас почули. По черговому протоколу на території Антонівського ТГ виконкомом був виписаний штраф 10200 грн (чекаємо квитанцію про оплату).


Почули, але не всі. Керівництво Каноницької територіальної громади не розгубилося і знайшло вихід, як труїти дітей і залишати підприємців без покарання!
Так 2 грудня 2020 року у Каноничах в магазині «Оберіг» продавець відпустила цигарки неповнолітній. Про що працівником ювенальної служби був складений відповідний протокол, який 7 грудня був доставлений до Каноницької ТГ (наявна підтверджуюча квитанція з відділення Укрпошти).


Розуміючи наслідки «пробачальної» постанови, адміністративна комісія Каноницької сільської ради вирішила взагалі проігнорувати факт правопорушення! І вже 28 квітня 2021 року «закрила справу» через неможливість стягнення, оскільки вийшов термін дії протоколу (три місяці). Прийнята Постанова на фото. Шановна Каноницька громадо, уважно передивіться Постанову, зверніть увагу на склад комісії – ці люди покривають підприємця, яка труїть ваших дітей. Фахово покривають!


Також зрозумійте, поважне ставлення до роботи поліції це не забаганки етикету. Це запорука дотримання законності на вашій території.
Спроможність – це не тільки про гроші. Це й турбота про майбутнє громади, про здоров’я ваших дітей! Це ваша відповідальність. Відповідальність місцевої громади, а не тільки поліції.