Триває районний етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та проведено ІІ етап конкурс імені  Петра Яцика

На виконання розпоряджень начальника районної військової адміністрації від 04.11.2022 № 118, від 07.11.2022 № 122 та з метою підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді та утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів територіальних громад Вараського району проходить ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад та пройшов ІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Навіть попри аварійні відключення електроенергії учасники мають змогу продемонструвати свої знання з навчальних предметів та  позмагатись у мовних конкурсах в змішаному (очно-дистанційному) форматі.

 За підведеними підсумками щиро вітаємо переможців наразі проведених конкурсів та бажаємо їм успіхів, наснаги, завзятості, здійснення мрій та нових творчих злетів! Бажаємо педагогам задоволення від праці та перемог своїх вихованців, батькам – пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам!

ІІ етап конкурсу імені Петра Яцика проведений 30 листопада

3 клас

І місце  –  Карплюк Соломія, Вараський ліцей № 4

ІІ місце –  Печончик Тимофій , Новаківська гімназія Каноницької ТГ.

ІІІ місце – Савонгік В , Рафалівсмький Петроопавлівський ліцей,

4 клас

І місце  –  Городна Соломія , Ромейківський ліцей Полицької ТГ

ІІ місце – Денисюк Іванна, Антонівський ліцей Антонівської ТГ

ІІІ місце – Хвалько  А. Довговільський ЗЗСО, Володимирецької ТГ

                  Гриценко А. Зарічненський ліцей № 2

5 клас

І місце –   Єлбаєва Олександра, Вараський ліцей № 1

ІІ місце –  Ковтунович Богдана, Вараський ліцей №6

ІІІ місце – Колусь Олександр, Ромейківський ліцей

6 клас

І місце –  Ребій Марія, Рафалівський ліцей

ІІ місце – Куреза Єлизавета, Вараський ліцей № 6

ІІІ місце –Томашевська Анастасія, Вараський ліцей № 2

7 клас

І місце  –  Осницька Ольга, Антонівський ліцей

ІІ місце –  Рищук Анастасія, Вараський ліцей № 2

ІІІ місце – Клімук Світлана, Вараський ліцей № 3

8 клас

І місце –   Антонюк Дарія, Рафалівський ліцей

ІІ місце – Столярець Олександра, Вараський ліцей №;

ІІІ місце – Сад Софія, Красносільський ЗЗСО Володимирецької селищної ради

9 клас

І місце  –  Юхневич Софія, Зарічненський ліцей № 1

ІІ місце – Власюк Олександр, Вараський ліцей № 1

ІІІ місце – Кот Марія, Антонівський ліцей

10 клас

І місце  – Кишенчук Анна, Зарічненський ліцей № 1

ІІ місце – Стрижеус Максім, Рафалівський ліцей

ІІІ місце –Стадник Світлана, Полицький ліцей

11 клас

І місце  – Санега Дарина, Зарічненський ліцей № 1

ІІ місце – Тригуб Назар, Вараський ліцей № 6

ІІІ місце – Яловега Єлизавета, Вараський ліцей № 1

ІІ етап олімпіади з економіки проведений 15 листопада

9 клас

І місце –  Килюшик Тетяна, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ місце – Аверкін Дмитро, Великоцепцевицький ліцей Антонівської ТГ

10 клас

І місце – Луковець Оксана, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ місце – Ярута Вікторія, Великоцепцевицький ліцей Антонівської ТГ

11 клас

І місце – Ярута Тетяна, Великоцепцевицький ліцей Антонівської ТГ

ІІ етап олімпіади з екології проведений 8 грудня

10 клас

І місце – Бабік Олександра, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

ІІ місце – Килюшик Євгенія, Вараський ліцей № 6

ІІІ місце  -Гоштук Богдана, Вараський ліцей №1

11 клас

І місце-Сарницька Катерина, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ місце – Дмитрук Марина,ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

ІІІ місце – Сасовська Оксана, Вараський ліцей №1

ІІ етап олімпіади з інформаційних технологій проведений 8 грудня

8 клас

І місце  – Харчук Броніслав,Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ місце  – Безпалько Мар’яна, Вараський ліцей №1

                   Кньовець Богдан, Вараський ліцей №2  

 ІІІ місце   – Козир Тимофій, Вараський ліцей №3

                    Татусь Олена, Вараський ліцей №6

   9 клас         

І місце – Черкавська Світлана, Вараський ліцей №1

ІІ місце – Луковець Наталія, Новаківська гімназія Каноницької ТГ

                 Геращенко Максим, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІІ місце – Кот Марія, Антонівський ліцей

10 клас

І місце – Шеремета Дарина, Вараський ліцей №1

ІІ місце – Кречик Павло, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІІ місце – Шимчук Антон, Вараський ліцей №2

                  Дуляницька Анжеліка, Антонівський ліцей

11 клас

І місце – Рибачик Іван, Каноницький ліцей

ІІ місце – Васьковець Андрій, Вараський ліцей №1

ІІІ місце – Конечна Тетяна, Вараський ліцей №6

                  Кравець Андрій, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ етап олімпіади з астрономії проведений 6 грудня

10 клас,

І місце – Качинський Петро,  Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ місце – Сидоренко Артем, Вараський ліцей №1

                  Полюхович Олександра, Серницький ліцей, Зарічненська ТГ

 ІІІ місце – Мотько Маргарита, Рафалівський ліцей

11 клас

І місце – Максимчук Артур, Володимирецький ліцей «Колегіум»

ІІ місце – Чередько Дарина, Серницький ліцей, Зарічненська ТГ

ІІІ місце – Рижий Андрій, Антонівський ліцей

                    Обруснік Богдан, Вараський ліцей №6

                Федосюк Олександр, Вараський ліцей №1

ІІ етап олімпіади з географії проведений 6 грудня

8 клас

І місце – Осницька Ірина, Антонівський ліцей

                   Осмолович Владислав, Володимирецький ЗЗСО №  1

ІІ місце – Босик Влада, Вараський ліцей №1

                Килюшик Софія, Вараський ліцей №2

ІІІ місце – Клімович Альона, Серницький ліцей, Зарічненська ТГ

                   Полюхович Ілона, Зарічненський ліцей №1

                   Примачик Назар, Рафалівський ліцей

                   Червона Іванна, Вараський ліцей № 3

9 клас

І  місце   – Кот Марія, Антонівський ліцей

ІІ місце – Тишковець Карина, Зарічненський ліцей № 1

                  Онашко Дарія, Вараський ліцей № 3

ІІІ місце – Бігун Тетяна, Вараський ліцей № 3

                  Воляк Владислав, Вараський ліцей №1

                 Бутеєць Каріна, Рафалівський ліцей

                 Музичко Дарина, Вичівський ліцей Зарічненська ТГ

10 клас

І місце – Качинський Петро,  Володимирецький ліцей «Колегіум»

               Саковець Ярослава, Володимирецький ЗЗСО №  1

ІІ місце – Ковальчук Катерина, Антонівський ліцей

                   Вончанчук Артур, Вараський ліцей №6

ІІІ місце – Ошурко Тимофій, Млинківський ліцей Зарічненська ТГ

                  Гайчук Олександр, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

                  Юдін Антон, Вараський ліцей № 4

                   Васерук Роман, Вараський ліцей №1

11 клас

І місце  – Рибачик Іван, Каноницький ліцей

                 Саковець Ярослава, Володимирецький ЗЗСО №  1

ІІ місце – Яловега Єлизавета, Вараський ліцей №1

                  Ковалевич Ілля, Зарічненський ліцей №2

ІІІ місце – Швець Роман, Вараський ліцей №4

                  Стоян Анатолій, Ромейківський ліцей, Полицька ТГ

                  Карповець Олег, Полицький ліцей

                  Вознюк Анастасія, Рафалівський ліцей

                  Дуляницька Софія, Антонівський ліцей

                  Блищик Катерина, Кухітськовільський ліцей, Зарічненська ТГ

                       ІІ етап олімпіади з математики, проведений 1 грудня

6 клас

І місце    – Троцюк Анастасія, Володимирецький ліцей «Колегіум»

                 Мороченець Євген, Володимирецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1

                 Антонюк Марія, Рафалівський ліцей

  ІІ місце – Хвалько Софія, Борівський ліцей Зарічненської селищної ради

                   Сніжко Катерина, Любахівський ЗЗСО Володимирецької ТГ

                     Прокопчук Артем, Володимирецький ліцей “Колегіум”

ІІІ місце  – Єржикевич Андрій, Старорафалівська гімназія Вараської міської ради

                   Полюхович Дарина, Серницький ліцей Зарічненської селищної ради

                   Никонець Марія, Великоцепцевицький ліцей Антонівської сільської ради

                   Томашевська Анастасія, Вараський ліцей №2

                   Журик Софія, Вараський ліцей №4

7 клас

І місце   –  Мойсюк Катерина, Антонівський ліцей Антонівської сільської ради

ІІ місце  –   Прокопчук Артем, Володимирецький ліцей “Колегіум”

ІІІ місце  –  Лукша Дмитро,  Володимирецький ЗЗСО  №1

                    Кошмак Станіслав, ЗО “Рафалівський Петропавлівський ліцей”

                    Шуляк Роман, Вараський ліцей №6 Вараської міської ради

8 клас

І місце  –  Басик Влада, Вараський ліцей №1

               Подерня Арсентій, Рафалівський ліцей

ІІ місце – Хоменюк Юрій, Вараський ліцей №3

ІІІ місце – Несіпбаєва Кіра, Вараський ліцей №6

                Городна Даша, Ромейківський ліцей Полицької сільської ради

 9 клас

І місце   –   Гера Максим, Вараський ліцей №6

ІІ місце  –   Шевчук Анастасія, Антонівський ліцей

ІІІ місце –   Власюк Олександр, Вараський ліцей №1

ІІІ місце –   Крижанська Дарія, Полицький ліцей

                   Оніщук Валентина, Рафалівський ліцей

 10 клас

І місце   –    Сидоренко Артем, Вараський ліцей №1

                    Пуха Софія, Вараський ліцей №6

ІІ місце    –   Саковець Ярослава, Володимирецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

ІІІ місце   –   Куц Матвій,   Володимирецький ліцей “Колегіум”

  11 клас

І  місце  –   Карповець Олег, Полицький ліцей

ІІ місце   –  Чекун Микола, Зарічненський ліцей