Торік в селі Воронки Володимирецької громади реконструювали сільську амбулаторію

Оновили медзаклад в рамках проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», партнером якого виступає Міжнародний банк реконструкції та розвитку.

Які умови відтепер мають лікарі та їх пацієнти, як покращилось надання медичної допомоги ознайомився голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки до Вараського району.Завідувач Воронцівською амбулаторією Георгій Лебедюк розповів, що тепер умови набагато кращі, адже заклад комплексно відремонтований.

«Вважаю, що наш заклад вдалось реконструювати дуже вчасно. Тепер через пандемію ми можемо ще якісніше надавати медичні послуги. Нарешті ми отримали дійсно нові та сучасні умови праці. Адже щотижня в амбулаторію звертаються понад 100 пацієнтів», – розповів Георгій Лебедюк.

В закладі повністю замінили медичне обладнання, є власна лабораторія, облаштували кімнату для денного стаціонару, а також кабінет для щеплень та оглядову кімнату, розширили перелік послуг для пацієнтів, осучаснили територію закладу.До цього в селі взагалі була відсутня амбулаторія. Приміщення, збудоване у 1978 році, належало місцевому радгоспу, а в останні роки взагалі пустувало.

«Це одна із 28 сільських амбулаторій, збудовані на Рівненщині в рамках проєкту Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Наша ціль – комплексно відремонтувати медичні заклади та забезпечити сучасною медичною технікою», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.