Стали  відомі переможці районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

22 грудня відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Вітаємо призерів та їх наставників

8 клас

І місце – Басик Влада, Вараський ліцей №1

ІІ місце – Осницька Ірина, Антонівський ліцей

                  Годунок Вікторія, Володимирецький ліцей «Колегіум»

                 Ромась Соломія, Володимирецький ЗЗСО №1

ІІІ місце, Войтович Анастасія, Полицький ліцей

                Кладько Дмитрій, Новаківська гімназія

                 Горбунова Аліса, Вараський ліцей №3

               Шуліпа Захарій, Вараський ліцей №6

               Жданюк Єва, Вараський ліцей №4

               Полюхович Соломія, Зарічненський ліцей №1

  9 клас

І місце – Буднік Софія,   Володимирецький ліцей «Колегіум»

                Сидорчук Анастасія, Вараський ліцей №6

ІІ місце – Троцюк Назарій,  Вараський ліцей №3

                 Костюкевич Анна, Вараський ліцей №4

ІІІ місце – Семчук Дмитро, Каноницький ліцей

                  Печончик Анна, Новаківська гімназія

                  Овейчик Влада, Антонівський ліцей

                   Шимонюк Богдан, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

                   Сиротюк Михайло, Красносільський ЗЗСО Володимирецької селищної ради

                  Харковець Мар’яна, Зарічненський ліцей

10 клас

І місце – Маслянчук Вікторія, Вараський ліцей №5

ІІ місце – Присяжнюк Анна, ЗО «Рафалівський Петропавлівський ліцей»

Мосейко Олена, Вараський ліцей №6

                Орєхов Матвій, Вараський ліцей №1

                 Хом’як Дар’я, Вараський ліцей №4

ІІІ місце –  Мілоста Дарина, Володимирецький ЗЗСО №1

                   Примак Катерина, Озерський ліцей Каноницької ТГ

                   Сяська Наталія, Довговільський ЗЗСО Володимирецької ТГ

                    Юхнович Ірина, Зарічненський ліцей №1

                    Полюхович Надія, Серницький ліцей Зарічненської ТГ

11 клас

І місце Полюхович Станіслав, Серницький ліцей Зарічненської ТГ

                 Оштук Назар, Вараський ліцей №3

ІІ місце – Швирид Марія, Довговільський ЗЗСО Володимирецької ТГ

                Бабій Ірина, Вараський ліцей №6

                Полюхович Максим, Зарічненський ліцей №1

ІІІ місце – Кривко Ольга, Володимирецький ліцей «Колегіум»

                  Іванов Андрій, Вараський ліцей №2

                  Путро Діана, Рафалівський ліцей