Рівненщина та Донеччина стали офіційними партнерами


Угоду про співробітництво підписали керівники обласних адміністрацій.

Під документом про налагодження партнерських відносин і співпраці поставили свої підписи голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та керівник Донецької ОДА Павло Кириленко.

Офіційне підписання відбулося в місті Краматорськ.

«Ми і раніше співпрацювали із Донеччиною. Діти із Авдіївки та Красногорівки оздоровлювалися у закладах нашого краю. Але тепер ми стали офіційними партнерами. І далі будемо продовжувати практику оздоровлення дітей зі Сходу. А наш Клеванський госпіталь готовий безкоштовно приймати на довготривале лікування учасників АТО. Переконаний, підписання сьогоднішньої угоди посилить співпрацю двох регіонів. Ми повинні ділитись досвідом і переймати його. Адже Схід та Захід – разом», – зазначив Віталій Коваль.

В угоді, зокрема, йдеться про зміцнення відносин у сфері соціально-економічного та гуманітарно-культурного розвитку. Також плануються спільні проєкти у сфері вирішення місцевих проблем, освітньо-виховні, культурно-мистецькі та спортивні молодіжні заходи. Продовжиться практика із оздоровлення та відпочинку дітей з Донеччини області в закладах Рівненської області.

«Наша подальша співпраця набирає обертів. З радістю готові перейняти досвід наших рівненських колег. Запровадження такого принципу, як «Схід і Захід разом» має великі перспективи. Дуже приємно бачити і розуміти, коли це практичне втілення і практична реалізація, тому така співпраця буде більш плідною і щільною», – наголосив Павло Кириленко.

Нагадаємо, з 22 квітня делегація з Рівненської області перебуває на Сході України. Вже вчора відвідали земляків-рятувальників, які відбудовують зруйноване житло від артилерійських обстрілів, ознайомилися із об’єктами «Великого будівництва» та Центрами безпеки.