Рівненщина продовжує накопичувати кошти: + 44 млн грн за чотири місяці

Рівненщина продовжує демонструвати позитивні фінансові результати. Четвертий місяць 2021 року поспіль обласний бюджет фінішує із перевиконаннями.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«За чотири місяці обласний бюджет Рівненщини виконали на 115%. Тож громада області додатково отримала у своє розпорядження 44 мільйони гривень. В умовах карантину, щомісячне збільшення доходів – це хороший результат.  Продовжуємо накопичувати кошти. Головне джерело наповнення обласного бюджету незмінне: податок на доходи фізичних осіб – за чотири місяці отримано 294 млн грн, або 87% в загальній сумі надходжень», – повідомив Віталій Коваль.

Очільник області нагадав, що на Рівненщині для бізнесу продовжують створювати рівні умови для розвитку, а соціально відповідальні підприємства – працюють чесно, забезпечують роботою місцеве населення, стабільно сплачують податки. Від такого двостороннього зв’язку і залежить соціально-економічний розвиток регіону.

Головний фінансист області Лідія Біляк додала, що окрім власних доходів, у січні-квітні 2021 року до загального фонду обласного бюджету в повному обсязі надійшли з державного бюджету: 52,4 млн грн – базової дотації; 85,4 млн грн – додаткової дотації на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Надходження із загального фонду держбюджету субвенцій склали 163,9 млн гривень.