Вараська територіальна громада отримає державну підтримку на створення Центрів надання адміністративних послуг


Острозька, Бокіймівська, Здолбунівська, Костопільська, Дубенська та Вараська територіальні громади Рівненщини отримають державну підтримку на створення Центрів надання адміністративних послуг.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Для Рівненщини передбачали 14 мільйонів 100 тисяч гривень на будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт, облаштування будівель та приміщень під ЦНАПи. Ті громади, які ефективно спрацювали – фінансування отримали. Облаштування таких центрів  – це швидкий доступ кожного до якісних державних сервісів, незалежно від місця проживання. Це розвиток і важливий крок на шляху від спроможної – до заможної громади», – зазначив Віталій Коваль.

Заступник голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило нагадала, що обов’язковою умовою було співфінансування з боку громади не менше 10%.  Рівненська ОДА консультаційно допомагала громадам в цьому процесі.

«Все більше громад області зможуть запровадити  зручні і корисні сервіси для людей. Важливо, щоб візит кожного мешканця Рівненщини за державними послугами був зручним, якісним і швидким – незалежно від того, де він мешкає», – додала Іванна Смачило.