Рівненщина – друга серед регіонів по озелененню України


У рамках масштабного екологічного проєкту «Greening Рlanet» у Рівненській області висадили близько 300 тисяч кленів, сакур, катальп, бузку, лип та фруктових дерев – всього 184 різновиди.

Рівненщина в рамках акції з озеленення зайняла друге місце серед усіх областей України.

«Ми довели світу, що піклуємося про екологію, чисте повітря і відновлюємо наші ліси. Нам не байдужа доля майбутніх поколінь. Дякую всім, хто впродовж місяця згуртувався і долучився до акції. Разом – ми можемо більше», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Представники влади, лісівники, ініціативні жителі територіальних громад, волонтери з обласної станції юних туристів, шкіл, садочків та соціальних закладів садили дерева та кущі.

Зокрема, до проєкту активно долучились Олександрійська, Корнинська, Гощанська, Бугринська, Білокриницька, Клеванська, Зорянська громади, а також Рівне, Сарни та Вараш.

Естафету з озеленення Рівненщина передала Донецькій та Луганській областям. Під час поїздки у східні регіони України голова облдержадміністрації Віталій Коваль передав керівникам Донеччини та Луганщини сертифікати на озеленення. 50 тисяч саджанців з Рівненщини ростиме на донецькій і луганській землях.

Рівненська делегація висадила дерева біля Желаннівської ЗОШ у Донецькій області та на узбережжі озера Чистого в Сєвєродонецьку, що на Луганщині.

До ініціативи долучилося обласне управління лісового та мисливського господарства.

Загалом, за одну добу в рамках проєкту «Greening Рlanet» у 110 країнах світу висадили понад 5,5 мільйонів дерев, більшість з яких було висаджено в Україні, а саме 4 124 590. До прикладу, минулого року в Україні висадили 1 831 333 дерев.