Рятувальники Вараського району продовжують навчати населення правилам пожежної безпеки

Працівники Вараського районного управління Головного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки у побуті. 14 листопада пожежно-профілактичне відпрацювання рятувальники провели в селах Іванчиці та Вичівка, що на території Зарічненської територіальної громади Вараського  району.

Рятувальники нагадали громадянам, що, для того щоб період холодів минув без шкоди для їхнього життя і добробуту, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем, тощо. Крім того, чимало пожеж виникає у приватному житловому секторі через необережність господарів під час спалювання на подвір’ях сухого листя, сміття, бур’янів. Рятувальники наголошують, що це не лише шкідливо для здоров’я людей і довкілля, а ще й небезпечно, оскільки може призвести до пожежі. 

Також рятувальниками було розповсюджено інформаційно-просвітницькі листівки та пам’ятки, в яких детально викладено основні причини виникнення пожеж та правила пожежної безпеки, яких обов’язково слід дотримуватися під час опалювального періоду.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області