Рятувальники провели цікаву та пізнавальну акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для школярів початкових класів

29 вересня рятувальники Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та 11-ої державної пожежно-рятувальної частини смт. Володимирець з дотриманням усіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм провели для учнів початкових класів Володимирецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Володимирецької селищної ради  цікавий та пізнавальний захід – акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». До нього також долучилися і працівники Національної поліції. Захід відбувся у рамках тижня безпеки життєдіяльності.  

Під час зустрічі працівники ДСНС нагадали правила безпеки життєдіяльності, навчили дітей як діяти при пожежі, нагадали про правила дорожнього руху, тощо. Дітям продемонстрували техніку та спорядження рятувальників та поліцейських. Діти мали змогу задавати різні питання на які отримували змістовні та зрозумілі відповіді.

На завершення діти подякували за цікаво та корисно проведений час та пообіцяли не гратися з вогнем та дотримуватися правил безпечної життєдіяльності, яких їх навчили рятувальники та працівники поліції.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області