Ремонтують «Східні ворота» Вараського району

Як і обіцяв в квітні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки у Вараський район,  почалися і активно ведуться роботи по ремонту дороги Антонівка-Городець від цепцевицього повороту і до «варшавки». Дорогу роблять в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Проєктно-кошторисна документація на ремонт дороги була виготовлена ще в 2020 році.

8 кілометрів вщент розбитої ділянки  Антонівка-Городець дороги Т-1718  Бережниця – Степань – Деражне – Клевань, яка протягом довгих десятиліть не ремонтувалася і перетворилася на справжній жах для водіїв, почали ремонтувати 18 червня. Поточний середній ремонт проводить підрядник ТОВ «СпецКомплектПостач» м. Рівне.

На даний час на ремонт ділянки дороги залучено 11 одиниць потужної сучасної спецтехніки, 20 автомобілів та постійно працюють 30 працівників. Станом на 01.07.2021 укладено асвальтобетона два з половиною кілометра,  упорядковано чотири кілометра узбіччя, три кілометри укладено піщанощебеневої суміші. Ширина дороги становить 7.1 метра, основа дороги 15 см., вирівнюючий прошарок асфальтобетону 8 см.  В середньому в  день укладається 900 тон асвальтобетону,  що становить 30-40 вантажівок. За словами дорожників, основний проїзд буде орієнтовно зроблено через два місяці, планування та відсипання узбіччя ще займе місяць-півтора.