Призовна кампанія триває згідно плану

20 квітня за участі батьків, рідних, друзів, представників влади, духовенства та громадськості відбулися чергові урочисті проводи юнаків до українського війська.   З Володимирецького ОРТЦК та СП відправили до лав Збройних Сил України вісім юнаків, п’ятеро з Володимиреччини та троє з Вараша.

Т.в.о. військового комісара Володимирецького ОРТЦК та СП майор Володимир Власюк, виступаючи перед новобранцями побажав слухати командирів та гідно стояти на сторожі мирного спокою близьких та рідних.

Приєднався до побажань майбутнім захисникам перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козярець, перш за все подякував батькам за виховання мужніх синів та побажав легкої служби.

Про соціальне та матеріальне забезпечення, умови проходження строкової служби військовослужбовцями,  розповів присутнім військовий комісар Вараського міського ТЦК та СП підполковник Ярослав Кузло.

Військовий  капелан Микола Юрах та настоятель Святомиколаївського храму Володимирця отець Михайло Льода благословили воїнів виконувати обов’язки по захисту Вітчизни відповідно до присяги та гордо нести прапор України.

Всі  новобранці отримали набори першої необхідності.