Пройшов пік захворюваності на коронавірус

У нашому регіоні минув пік захворюваності на COVID-19, однак для того, щоб запобігти наступному спалаху, мешканці області повинні активніше вакцинуватися. На цьому наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Оперативна інформація станом на ранок 11.02.2022. Вараський район – 155 хворих з COVID-19: (м. Вараш – 115, смт Володимирець – 5, с. Сопачів – 2, с. Уріччя-1, с. Заболоття – 2, с. Чаква-1, с. В. Цепцевичі – 9, с. Нетреба-1, с. М. Жолудськ-1, с. Іванчі-1, с. Балаховичі – 3, с. Суховоля-1, с. Полиці – 2, с. Антонівка – 5, с. Липне-1, смт Н. Рафалівка-1, с. Острівці-1, с. Красносілля-1, с. Локниця-1, с. Новосілля-1).

Вік хворих – від  1 місяця до 94 років.

В районі зареєстровано один летальний випадок, спричинених COVID-19. Помер 59-річний житель м. Вараш.

На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить: КНП “Володимирецька багатопрофільна лікарня” ВСР –  88,0%, КНП “Зарічненська багатопрофільна лікарня” ЗСР – 67,5%, КНП “Вараська багатопрофільна лікарня” ВМР – 21,1 %.

На даний час у Вараському районі  триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19. Щеплення проводять усім бажаючим віком від 12 років.

Наразі,  у  місті Вараш діє Центр масової вакцинації населення від СОVID-19, який знаходиться в Центрі дозвілля “Лісова пісня” мікрорайон Будівельників 2А та працює з 09:00 до 17:00.

Також зробити базовий курс чи бустерне щеплення від COVID-19 можна звернувшись у пункти щеплень при центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Нагадуємо, що штам «Омікрон» поширюється в рази швидше, ніж його попередні «колеги».  І на сьогодні лише вакцинація захищає від важкого перебігу хвороби, госпіталізації та смерті. Подбайте про свою безпеку та своїх близьких. Вакцинуйтеся!