Провели юнаків до лав Збройних Сил України

7 квітня на плацу Володимирецького об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи дев’яти юнаків до лав Збройних Сил України. Провести майбутніх солдатів прийшли батьки, рідні, друзі, представники влади та громадськості.

З  напутнім словом до новобранців українського війська звернувся  т.в.о. військового комісара Володимирецького ОРТЦК та СП майор Володимир Власюк, зазначивши, що сьогодні ми урочисто проводжаємо найкращих призовників нашого району, які будуть надійно захищати рідних та близьких. Звертаючись до батьків майбутніх солдатів, наголосив, що на передову нікого не відправляють, всі призовники будуть служити в тилових частинах та своєю працею підтримувати захисників, які перебувають на лінії зіткнення. Також майор Володимир Власюк доповів, що сьогодні урочисті проводи проходять в Зарічному та Вараші. Загалом з Вараського району до лав українського війська  відправляють більше тридцяти призовників.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Козярець, який подякував батькам за виховання гідних синів та побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю служити Батьківщині, змужнілими і здоровими повернутися додому.

Військовий капелан Микола Юрах зачитав молитву для воїнів, побажав з гідністю служити у Збройних Силах України, бути відповідальними перед батьками, Вітчизною та благословив до служби на захист України.

Благословили та побажали з честю виконувати почесний обов’язок громадянина України батьки майбутніх захисників.

Всім  новобранцям вручили набори першої необхідності.