Проінспектували вакцинацію освітян та медиків

9 вересня  заступник голови Вараської РДА Віктор Кушнерук та начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Мельник працювали у Зарічнеській територіальній громаді.  Проінспектували амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Борове, Кухітська Воля та Морочне. Також в рамках візиту представники Вараської райдержадміністрації відвідали Борівський, Кухотсько-Вільський, Морочненський та Мутвицький ліцеї.

Про те, як житиме район у разі переходу в нову карантинну зону та важливість вакцинації, розповіли Віктор Кушнерук та Павло Мельник на зустрічах з педагогами  та лікарями, адже Рівненщина знаходиться на межі потрапляння в «жовту» епідемічну зону.

Наразі в районі низькі показники вакцинування освітян. Для того, аби заклади освіти могли повноцінно працювати у будь-якій карантинній зоні, потрібно вакцинувати не менше 80% працівників. Аби не допустити освітнього колапсу, потрібно, значно пришвидшити темпи вакцинування педагогів. Адже, чи будуть ходити діти до школи у разі запровадження більш жорсткого карантину, наразі залежить від педагогів.

Робота закладів освіти в жовтій зоні не буде обмежуватися за умови наявності у 80% педагогічних працівників документів, що засвідчують вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою.

Медичні працівники амбулаторій загальної практики сімейної медицини у селі Борове, Кухітська Воля та Морочне стовідсотково вакциновані.

Станом на сьогодні у проінспектованих навчальних закладах вакциновано педагогів:

Борівський ліцей – 84 працівники закладу, вакциновано – 28%;

Морочненський ліцей – 35 працівників закладу, вакциновано –  25 %;

Кухотсько-Вільський ліцей – 61 працівник закладу, вакциновано –  15%;              

 Мутвицький ліцей – 32 працівники закладу, вакциновано – ( 22%).

На даний час жителів Вараського району щеплюють чотирма вакцинами: AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer та Moderna. Усі вони є в достатній кількості в центрі вакцинації у Вараші  та 11 пунктах щеплень.  Щеплення роблять усім бажаючим. Усі, хто приходить, безоплатно отримують вакцину. Якщо відсутня декларація із сімейним лікарем, то людина підписує її на місці. Долучайтесь до вакцинації, подолаємо коронавірус разом!