Працівників та мешканців пансіонатів Рівненщини щеплюють вакциною Pfizer-BioNTech


На Рівненщині розпочали щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty виробника Pfizer-BioNTech. Нею в першу чергу щеплюватимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей.

Щеплення цією вакциною в області розпочалося з Тучинського і Рівненського геріатричних пансіонатів, а також Здолбунівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

«На Рівненщину надійшла вакцина виробника Pfizer-BioNTech у кількості 1170 доз. В понеділок та вівторок перша бригада розпочала вакцинувати цільову групу – персонал і мешканців будинків для літніх людей. Наразі 278 людей вже щепили вакциною Pfizer. Вакцинацію здійснює медична бригада ЦПМСД «Північний», – розповіла заступниця начальника управління охорони здоров’я Олена Гандзюк.

За її словами, ще дві бригади з міста Березне та Дубно вже навчені та невдовзі розпочнуть свою роботу. Також цією вакциною щеплюватимуть працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, вакцину доставлено через міжнародну ініціативу COVAX. А загалом на Рівненщині вже провакциновано 14 800 людей.

Фото зі Здолбунівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів