Працівниками Вараського районного управління проведено інструктивні наради з медпрацівниками та обстеження лікарень в смт. Володимирець та смт. Рафалівка

30 грудня працівниками Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області було проведено обстеження КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня» Володимирецької селищної ради та КНП «Зарічненська багатопрофільна лікарня» Зарічненської селищної ради, щодо дотримання вимог законодавства при влаштуванні та експлуатації газобалонного обладнання, дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на об’єктах охорони здоров’я.

Також рятувальники спільно з інженерами з охорони праці даних об’єктів, провели із заввідділеннями та старшим медперсоналом лікарень інструктивні наради щодо дотримання вимог правил пожежної та техногенної безпеки і охорони праці. Присутнім було вказано на основні причини виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Рятувальники звернули увагу на вимогах правил пожежної безпеки, що стосуються конкретно закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням пацієнтів, а також роз’яснили порядок дій на випадок виникнення пожеж чи інших надзвичайних подій.

Окремо рятувальники наголосили, що запобігти будь-яким надзвичайним подіям та пожежам можна, лише суворо дотримуючись правил безпеки.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області