Постріли, вибухи та заручники: у Рівненській ОДА провели антитерористичні навчання

Силовики, нацгвардійці,  поліцейські та рятувальники – понад сто учасників було задіяно у навчаннях, організованих Управлінням СБУ в області.

За легендою, у приміщення облдержадміністрації  проникли терористи. Вони взяли двох заручників і забарикадувалися в одному з кабінетів державної установи. На виклик прибули силовики та рятувальники. Поліцейські провели евакуацію працівників установи та відвідувачів. Спецпризначенці  підрозділу «Альфа» СБУ знешкодили умовних терористів і звільнили заручників. Завдяки злагодженим і швидким діям учасників навчань, роботу установи було розблоковано.

Високий рівень організації та проведення навчань відмітив голова ОДА Віталій Коваль.

«Після нашої поїздки на Схід, на фоні загострення на кордонах України ми зобов’язані бути готовими до подібних ситуацій. Впевнений: ми зможемо протидіяти будь-якому ворогу» , – наголосив Віталій Коваль.

В Управління СБУ в області повідомляють, що аналогічні заходи і надалі проходитимуть в області. «Мета таких навчань – відпрацювання системи оповіщення  та вдосконалення міжвідомчої взаємодії безпосередньо в облдержадміністрації  та облраді за участю усіх суб’єктів боротьби з  тероризмом. Координаційна група відзначила високий рівень готовності усіх підрозділів до виконання завдань за призначенням», – повідомив начальник Управління  СБУ в області Андрій Тимченко.