Податкова інформує

Результат роботи податкового аудиту – майже п’ять мільйонів гривень додатково сплачених податків

Законодавчі обмеження на проведення перевірок призвели до значного зменшення їх кількості. Так за 3 місяці 2021 року підрозділом податкового аудиту Головного управління ДПС у Рівненській області проведено всього 240 документальних перевірок та 155 фактичних перевірок.

Як повідомила заступник  начальника податкової служби області Зоя Хоній, за результатами перевірок донараховано  13 156 тис. грн.  податкових зобов’язань, з яких 4 878 тис. грн.  сплачено  до бюджету.

Крім того за результатами перевірок  зменшено суму ПДВ, заявлену до відшкодування з бюджету, в розмірі  514 тис. гривень.

Нагадуємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2021 року № 89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок» скорочено строк дії обмежень мораторію на проведення деяких видів перевірок, дозволивши проведення таких видів перевірок юридичних осіб:

– тимчасово зупинених документальних та фактичних перевірок, що були розпочаті до 18 березня 2020 року та не були завершеними;

– документальних позапланових перевірок суб’єктів господарювання реального сектору економіки, які сформували податковий кредит за рахунок оформлення ризикових операцій з придбання товарів/послуг;

– документальних позапланових перевірок платників податків, за якими отримано податкову інформацію, що свідчить про порушення платником валютного законодавства;

– документальних позапланових перевірок з підстав, визначених підпунктами 78.1.12, 78.1.14, 78.1.15, 78.1.16 п. 78.1 ст. 78 ПКУ.

Податкова служба доступна онлайн 24/7

До уваги платників податків: громадян та суб’єктів господарювання! Головне управління ДПС у Рівненській бласті інформує, що доступ до всіх електронних сервіс від органів податкової служби  можливий 24/7. Для цього потрібно лише зробити декілька  кроків:

–          отримати електронний ключ – для цього на веб-сторінці ДПС України (https://tax.gov.ua/)  оберіть банер «Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг» (https://acskidd.gov.ua/), ознайомтеся з вимогами щодо отримання такого ключа і з відповідними документами зверніться до пункту обслуговування КНЕДП ІДД ДПС за вашим місцезнаходженням (https://acskidd.gov.ua/etrusted-services). Так ви безкоштовно отримаєте електронний ключ та доступ до електронного кабінету платника (https://cabinet.tax.gov.ua/). Строк чинності електронного ключа становить два роки з моменту його формування;

–          підписатися на сторінки у соціальних мережах щоб завжди вчасно отримувати актуальну та корисну інформацію, бути в курсі усіх податкових новин та слідкувати за анонсами подій:  Facebook ДПС України  – https://www.facebook.com/TaxUkraine, Facebook ГУ ДПС у Рівненській області – https://www.facebook.com/tax.rivne, YouTube канал ДПС України – https://www.youtube.com/channel/UCvdcv-7iVw7IGL0uFa_6Uaw, YouTube канал ГУ ДПС у Рівненській області – https://www.youtube.com/channel/UC3Yx2cJKGz-mt6L7bQ-w7tQ , Телеграм-канал t.me/tax_gov_ua,.

Всі електронні сервіси розроблені для зручності платників податків, тут не буває обідніх перерв та щільного графіку роботи – вони завжди на зв’язку. І якщо ви згадали про непогашений податковий борг чи настання терміну подання декларації наприклад у вихідний, вам не потрібно чекати до настання робочого дня та бігти до податкової, а просто дістати власний ґаджет, щоб скористатися електронними послугами. А корисним помічником вам у цьому стане податковий чат-бот «InfoTAX», який з першого кліку завжди готовий прийти на допомогу.
Головне управління ДПС у Рівненській області