Планове завдання весняного призову мають забезпечити усі територіальні громади Рівненщини

Голова районної призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, т.в.о. військового комісара Володимирецького ОРТЦК та СП майор Володимир Власюк, представники територіальних громад Вараського району прийняли участь в селекторній нараді під головуванням керівника обласної призовної комісії, першого заступника голови Рівненської ОДА Сергія Подоліна, на якій обговорилися ключові питання ходу весняного призову.

За словами Сергія Подоліна, наразі функції роботи призовних комісій є одними із пріоритетних в області. Дуже важливо провести весняний призов на високому рівні, адже держава потребує молодих у військовій справі патріотів.

«Місцеві органи влади та РДА мають у повному обсязі виконувати свої функціональні обов’язки. Планове завдання весняного призову повинні забезпечити усі територіальні громади краю. Найперше хочу подякувати тим, хто якісно спрацював, і на сьогодні вже на 100 % виконав завдання. А саме: Підлозцівській, Олександрійській та Шпанівській територіальним громадам. Окремо хочу відмітити Мізоцьку, Полицьку, Рафалівську та Миляцьку громади, які понадпланово виконали поставлене завдання», – звернувся до присутніх Сергій Подолін.

Разом з тим, Сергій Подолін наголосив, що є громади, які досі не забезпечили жодного призовника для відправки на службу в Збройні Сили України та інші військові формування.

«Особливу увагу усіх причетних хочу звернути на роботу Клеванської, Антонівської, Володимирецької, Боремельської та Старосільської територіальних громад. Також не у повному обсязі виконують роботу Каноницька, Локницька, Березнівська, Корецька, Великомежиріцька, Костопільська, Городоцька, Березівська, Сарненська, Клесівська, Степанська та Немовицька громади», – повідомив Сергій Подолін.

Під час наради Рівненський військовий комісар Андрій Наконечний вказав на проблемні питання та необхідність їх вирішення під час призову, усунення недоліків у роботі усіх причетних до виконання поставленого завдання.

«Територіальні громади, які сьогодні дають нульові показники, мають всі підстави для проведення відповідних перевірок. Зокрема, щодо ведення військового обліку. Нове законодавство передбачає штрафи за неякісне невиконання посадових обов’язків», – підкреслив Андрій Наконечний.