Перший районний автопробіг з нагоди відзначення 30-річчя незалежності України відбудеться 24 серпня

На нараді у Вараській РДА 17 серпня обговорювали питання підготовки та проведення Першого районного автопробігу в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України.

В роботі наради взяли участь голова Вараської райдержадміністрації Анатолій Рижий, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козярець, заступник голови райдержадміністрації Віктор Кушнерук, голова Володимирецької селищної ради Василь Ковенько, радник голови райдержадміністрації Дмитро Андрєєв.

Зокрема Анатолій Рижий підкреслив важливість гідного відзначення  визначної для нашої держави дати та залучення всіх територіальних громад до спільного святкування. Саме започаткування у Вараському районі автопробігу покликано згуртувати громади та поглибити комунікації.

За підсумками наради вирішили 24 серпня урочисто започаткувати проведення районного автопробігу, який стартуватиме у центрах територіальних громад Локниці та Рафалівці та двома колонами рушить до Володимирця. У смт Володимирець відбудеться урочиста зустріч та формування спільної автоколони за участю транспортних засобів усіх восьми громад району. Об’єднана автоколона вирушить до адміністративного центру району  м. Вараш,  де відбудеться урочистий мітинг, святковий концерт та інші святково-розважальні заходи.