Напередодні Нового 2022 року та Різдва Христового, щоб свята пройшли безпечно, рятувальники Вараського району провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами

Працівники Вараського районного управління Головного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

24 грудня пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору рятувальники провели в селі Стара Рафалівка Вараської територіальної громади.

Рятувальники нагадали громадянам, що для того, щоб період холодів минув без шкоди для їхнього життя і добробуту, необхідно потурбуватись про пожежну безпеку у власних оселях, зокрема користуватись тільки справним пічним опаленням, не перевантажувати електромережу, обережно поводитись з відкритим вогнем, тощо.

Напередодні Нового 2022 року та Різдвяних свят рятувальники роз’яснювали громадянам, як правильно встановлювати ялинку, безпечно поводитися з піротехнікою, правилами поведінки під час відвідування богослужінь, зокрема і при запалюванні свічок, тощо.

Також працівниками ДСНС було розповсюджено інформаційно-просвітницькі листівки та пам’ятки, в яких детально викладено основні причини виникнення пожеж та правила пожежної безпеки, яких обов’язково слід дотримуватися під час опалювального періоду та в період новорічних та Різдвяних свят.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області