Напередодні Нового 2022 року та Різдва Христового рятувальники Вараського району проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з настоятелями та відпрацьовують документи оперативного реагування на культові споруди

Щоб Різдвяні свята пройшли безпечно працівники Вараського районного управління Головного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області, як на минулому, так і на цьому тижні продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки під час богослужінь.

Спілкуючись з настоятелями храмів та церков, рятувальники закликають їх роз’яснювати вірянам правила пожежної безпеки, закликати парафіян знаходитись із запаленими свічками на безпечній відстані один від одного та слідкувати за відкритим вогнем у храмах. Кожному вручаються застережливі листівки протипожежного характеру.

Також напередодні свят рятувальники проводять відпрацювання документів оперативного реагування на культові споруди та перевіряють стан їх протипожежного захисту. Це дає змогу не лише виявити та вказати на «не доопрацювання» в питаннях пожежної безпеки, а й практично ознайомити особовий склад з пожежно-тактичними характеристиками об’єктів, щоб на випадок надзвичайних ситуацій вони могли діяти більш оперативно, знати, де знаходяться евакуаційні виходи, первинні засоби пожежогасіння, джерела протипожежного водопостачання, тощо.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області