На Рівненщині «Велике будівництво» розширюється на парки, ДЮСШ та будинки культури

Про амбітні плани на 2022 рік йшлося під час онлайн наради із керівниками громад Рівненщини. Як розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська в області планують розбудувати мережу парків дозвілля, відремонтувати будинки культури та реконструювати ДЮСШ.

В нараді взяли участь голова Вараської райдержадміністрації Анатолій Рижий, заступник голови райдержадміністрації Віктор Кушнерук, начальник відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді і спорту райдержадміністрації Павло Мельник, начальник відділу будівництва, житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації Валентин Ващук.

«Вже зараз ми активно працюємо над проектом зі створення парків дозвілля у межах президентського проєкту «Велике будівництво». Однак ми не чекаємо початку наступного року, а вже зараз вивчаємо реальний стан локацій та плануємо подальшу роботу», – розповідає Людмила Шатковська. ⠀ У Рівненській області обліковується 1 032 га зелених насаджень загального користування. Це – парки культури та відпочинку, набережні, сквери та бульвари. Тому головне завдання – реконструювати та осучаснити найбільш занедбані паркові зони. Так, на сьогодні громади Рівненщини вже підготували пропозиції щодо реконструкції 45 об’єктів зеленого господарства та будівництва 18 нових паркових зон.

За словами Людмили Шатковської, першими державні кошти в рамках проєкту «Велике будівництво» отримають найактивніші громади – ті, які вже виготовили проектно-кошторисну документацію на розбудову власних парків.

Також заступниця голови ОДА зазначила, що у 2022 році в межах проєкту Президента України громади області зможуть отримати додаткове фінансування на реконструкцію діючих будинків культури.

Окрім того, до переліку реконструкції спортивних закладів області, які включені до програми «Велике будівництво» увійшли 6 спортивних об’єктів: два у Березному, два у Костополі, у Рівному, Дубно.

У закладах проведуть капітальні ремонти залів, модернізують спортивні бази, реконструюють приміщення. Окрім поліпшених умов, це дозволить збільшити кількість місць для занять спортом та створити можливості для проведення змагань вищого рівня.