На Рівненщині триває осіння призовна кампанія 2021


Проміжні результати осіннього призову розглянули під час онлайн наради під керівництвом першого заступника голови ОДА, голови обласної призовної комісії Сергія Подоліна.

У нараді взяли участь заступник військового комісара Рівненського ОТЦК та СП Сергій Названов, керівники окремих структурних підрозділів ОДА та її апарату, в місцевих студіях долучилися керівники РДА, територіальних громад, голови призовних комісій, військові комісари терцентрів комплектування та соціальної підтримки.

«На виконання Указу Президента до 9 грудня триває осінній призов на строкову військову службу. Планове завдання для Рівненської області складає близько 600 осіб з резервом. На сьогодні область виконала половину планового завдання. Найвищий відсоток виконання у Дубенському районі. За набором в області лідирують такі громади: Варковицька, Мирогощанська, Бокіймівська, Ярославицька, Крупецька, Білокриницька, Дядьковицька, Клеванська», – підсумував Сергій Подолін та наголосив, що якість виконання планового завдання залежить від ефективної взаємодії всіх причетних до виконання осіннього призову.

Під час наради заслухали інформацію районних і міських військових комісарів, керівників громад області, місцевих призовних комісій щодо виконання завдань та проблемних питань.

За результатами наради доручено вжити заходів з виправлення недоліків та покращення відповідної роботи.

Зокрема, йшлося про організацію оповіщення громадян, забезпечення їх прибуття на призовні дільниці, роботу військово-лікарських комісій, а також неприпустимість корупційних діянь під час призову громадян.