На Рівненщині розпочали роботи на 8 об’єктах за програмою «Великого будівництва»

з березня на Рівненщині стартували роботи за програмою Президента України «Велике будівництво». Нині в області вже будують та реконструюють 8 об’єктів із 11 запланованих у цьому році. Для решти закінчують підготовку проєктно-кошторисної документації.

Про це під час онлайн брифінгу повідомив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

«До програми «Велике будівництво» в Рівненській області в 2021 році ввійшли 11 об’єктів: дві школи в селі Цепцевичі Сарненського району та селі Борбин Дубенського району; три дитячі садочки у Рівному, Горбакові та Мізочі Рівненського району; чотири спортивні об’єкти у Рівному, Дубно, Костополі та Здолбунові; обласна  універсальна наукова бібліотека; пожежне депо», – повідомив Ігор Тимошенко.

До того ж, цьогоріч планують завершити будівництво 4-х лікарських амбулаторій в с. Селець, Берестя, Колки Сарненського району та в с. Полиці Вараського району. У планах – завершити 2 чергу робіт з реконструкції приймальних відділень в місті Березне та смт Рокитне.

Також проводиться будівництво найбільшого в області флагштоку разом з меморіалом Героям Небесної Сотні та воїнам АТО/ООС.