Місцеві та державні: які дороги ремонтують на Рівненщині?


В області триває активний дорожньо-ремонтний сезон. Ведуться роботи на автошляхах місцевого та державного значення.

Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко назвав ділянки, де вже завершені або ж розпочинаються ремонти.

Так, активно ведуться ремонтні роботи на дорогах місцевого значення: Сновидовичі – Остки – Будки Сновидовицькі, Буща, міст через річку Іква. Завершуються роботи на ділянках Мнишин – Горбарів, Рівне – Хотин, Черешнівка – Рачин, Малий Стидин – Злазне – Іваничі, вул. Паркова в м.Вараш.

На фото – ремонт дороги Малий Стидин – Злазне – Іваничі

Найближчим часом розпочнуться роботи на об’єктах, по яких проведені тендерні процедури і підписані договори: Дубровиця – Мочулище, Загатинці – Малево – Боремель, Молодіжне – Княгинин – Нараїв, Озеро – Дубрівка – Кідри, вул. Жовтнева с.Зоря, вул. Франка с.Оржів.

На фото – ремонт дороги Черешнівка – Рачин

На дорогах державного користування завершено асфальтування дороги у Клесівській ТГ, тривають роботи на дорозі Немовицької ТГ, на дорозі Т-1824 на підході до Корця, від Радивилова до кордону області на трасі Н-02, від Гільчі до Острога на трасі Н-25, розпочинаються роботи у Великих Межирічах.

«Дороги оновлюють практично у всіх районах Рівненщини. Працюють, в тому числі за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».  Так, триває капітальний ремонт дороги державного значення Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне. До проекту включено до відновлення дороги до Білого озера – наразі триває тендер на ремонт 16,1 кілометра дороги між Старою Рафалівкою та Рудкою», – додав Ігор Тимошенко.

На фото – ремонт дороги державного значення Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне