Ліміти енергопотужностей для Рівненщини складають 65% – як до суботи, – Віталій Коваль

Через влучення в енергооб’єкти на Одещині, у суботу довелося зменшити ліміти у всій системі. Не виняток Рівненщина, де були застосовані екстрені та аварійні відключення.

Наразі ситуація стабілізувалася. Як повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль в ефірі “Радіо Трек”, сьогодні ми повернулися до лімітів, які були до суботи – 260 мВт. Тобто заживлено 65%, знеструмлено – 35%.

«Ми маємо розуміти, що ціла зима буде у такому «рваному» режимі, тому Уряд запровадив певні черги по енергопостачанню. В першу чергу заживлюватимуть об՚єкти тепло- та водопостачання, тобто критична інфраструктура та лікарні. Другий пріоритет – це військово-промисловий комплекс. Третій – бізнес, який виготовляє критично важливі товари та продукти (хлібозаводи, молокозаводи). Четвертий – житловий сектор. Після забезпечення пріоритетних об’єктів, підключатимуть інші», – зазначив Віталій Коваль.

Окрім того, на жаль, ще є вплив природи. На Зарічненщині та Володимиреччині – розриви ліній у зв՚язку з налипанням мокрого снігу та обледенінням. Служби уже працюють, прокоментував очільник області.