Костопільська ДЮСШ матиме два басейни – дорослий і дитячий


Будівництво спорткомплексу в Костополі триває. Місцева ДЮСШ матиме два басейни: дорослий на 5 доріжок довжиною 25 метрів, а також для дітей та людей із обмеженими можливостями. Загальна площа закладу – майже 655 квадратів.

Хід будівництва проконтролював голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки у Костопіль.

«Щодня на об’єкті працює 60 людей. Проте на сьогодні в графіку будівництва відстають. Місцева влада внесла корективи у проект. У результаті збільшилося фінансування. Ми не проти інноваційних рішень, якщо є співфінансування, у тому числі і місцевої влади. Адже з державного бюджету додатково виділена субвенція ще на 13 мільйонів гривень. Тому графік будівництва має бути дотриманий. Вже взимку діти повинні тут займатися плаванням», – прокоментував Віталій Коваль.

Наразі спорткомплекс готовий на 77%. Триповерхову будівлю штукатурять, триває монтаж металевих балок і дерев’яних конструкцій. Будівельники завершили бетонувати чаші двох басейнів. Об’єкт підключають до тепломереж, найближчим часом розпочнуть утеплювати покрівлю.

Очільник області поставив завдання підряднику у грудні завершити об’єкт, а місцевій владі – спільно з РДА та обласними депутатами розробити дорожню карту добудови та графік фінансування.

Нагадаємо, басейн у Костопільській ДЮСШ зводять у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Вже у 2022 році в проект включили ще і реконструкцію спортзалу та навчального корпусу спортивної школи.