Голови територіальних громад Вараського району в межах проекту «Поліцейський офіцер громади» підписали Меморандум з Поліцією Рівненської області

9 березня голови семи територіальних громад Вараського району в межах проекту «Поліцейський офіцер громади» підписали Меморандум з Поліцією Рівненської області.

На сьогодні 35 громад Рівненщини мають свого офіцера громади. Відтепер ще у 14 територіалиих громадах північних районів запрацює станція та з’явиться поліцейський, який дбатиме про безпеку жителів.

Меморандумом передбачено своєчасне реагування на проблеми громади, що у більшості випадків запобігає вчиненню правопорушень. Важлива також тісна взаємодія між головами громад та поліцейськими. Тож і надалі втілюються у життя проєкти, які покращують безпеку жителів області.

Під час зустрічі обговорили подальші плани щодо впровадження та розвитку на Рівненщині проєкту «Поліцейський офіцер громади», покращення безпекової складової на території громад області.

До 12 березня триває конкурсний відбір на посади поліцейських офіцерів громад. На сьогодні вже є 41 кандидат. Після конкурсного відбору кращі з кращих охоронятимуть спокій та безпеку ще кількох тисяч жителів північних районів області.