Головну дорогу в Зорі відремонтують до кінця літа


Центральну дорогу в селі Зоря, яка веде до дитсадка та школи, ремонтують. Донедавна ділянка майже у 2 км була зруйнованою та аварійною. Нині автошлях капітально оновлюють в рамках  президентської програми «Велике будівництво». 

Сьогодні під час робочої поїздки до громади голова Рівненської ОДА Віталій Коваль проінспектував ремонт дороги.

«Почув багато слів вдячності від місцевих жителів. Для них будівництво цієї дороги має велике значення, адже вона веде  до важливих в громаді соціальних об’єктів. Це хороший приклад синергії влади усіх рівнів, адже кошти спрямовані з бюджетів держави та громади. Загалом це понад 16 мільйонів гривень»,– зазначив Віталій Коваль.

Наразі будівельники облаштовують тротуари. Після цього встановлять дорожні знаки та нанесуть розмітку. Роботи планують завершити в серпні.

«Дорога стала широкою, повністю освітленою, з’явився острівок безпеки, – поділився враженнями голова Зорянської територіальної громади Михайло Олійник. – Капітальний ремонт цієї дороги дуже важливий для нашої громади. Завдяки співфінансуванню з державного бюджету ми змогли її відновити».

Загалом на Рівненщині цьогоріч, в рамках програми «Велике будівництво», планують  відремонтувати майже 200 кілометрів доріг державного та місцевого значення.