Голова ОДА Віталій Коваль завітав на сесію Володимирецької селищної ради

31 березня до Вараського району з робочим візитом завітав голова облдержадміністрації Віталій Коваль. Зокрема він відвідав засідання сесії Володимирецької селищної ради та отримав від представників Рафалівської громади клопотання щодо оптимізації загальноосвітніх закладів громади. Віталій Станіславович підкреслив важливість надання якісної освіти на території громад та доручив головам Вараської райдержадміністрації та Вараської райради взяти дане питання на контроль.

Спілкуючись з присутніми у залі засідань депутатами та представниками громадськості він зазначив, що Вараський район новий. Тож для конструктивного функціювання дуже важлива взаємодія між місцевими територіальними громадами та районною адміністрацією. «Область має хороші показники. Ми завершили 2020 рік на третьому місці по соціально-економічному розвитку в Україні, поступаючись лише Києву та Київській області. Але на цьому не потрібно зупинятися» – наголосив голова облдержадміністрації.Під час зустрічі Віталій Станіславович приділив увагу питанню землі нашого району, яка не використовується, а це біля 46 000 гектарів. Це той потенціал, який громаді необхідно використовувати.

Окремо зупинився на питанні екології. Адже на сьогоднішній час несанкціоновані сміттєзвалища є великою проблемою не тільки нашого району, а й країни в цілому. Головою облдержадміністрації було запропоновано місцевим органам влади забезпечити їх ліквідацію та посилити контроль за додержанням вимог у сфері поводження з побутовими відходами. Сьогодні також звернули увагу на питання нелегальних АЗС, ситуацію в районі щодо захворюваності на COVID-19 та підтримку бізнесу під час карантину.

Піднімалося важливе для нас питання доріг. А саме, ремонт дороги Антонівка-Городець (яка за словами голови ОДА уже пройшла всі процедури) планують здійснити найближчим часом. Було згадано про ремонт дорожнього покриття до Білого Озера, з’єднання дорогою Зарічного з Варашем. Також Віталій Коваль анонсував будівництво дороги Володимирець-Красносілля-М.Телковичі, в рамках президентської програми «Велике будівництво».

На завершення Віталій Станіславович акцентував на тому, що успішність обласної влади залежить від успішності місцевої. Тож він наголосив на необхідній єдності всіх рівнів влади для майбутнього успішного розвитку Вараського району.