Дорогу Антонівка – Городець ремонтують вперше за 20 років


У Вараському районі ремонтують «Східні ворота». Мова йде про 8 км дороги Бережниця – Степань – Деражне – Клевань. А саме про розбиту ділянку Антонівка-Городець.

Сьогодні, в рамках робочої поїздки у Вараський район, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль проінспектував ремонт автошляху.

«Закінчити роботи плануємо до кінця осені. Все це стало можливим в тому числі завдяки легалізації бурштину на півночі Рівненщини. Податки йдуть в бюджет і повертаються в громади у вигляді нових доріг та інфраструктурних об’єктів. Нагадаю, відрізок Антонівка-Городець входить до президентської програми «Велике будівництво», – розповів Віталій Коваль.

Голова ОДА поспілкувався із місцевими мешканцями. Розповідають, що на ремонт цієї дороги чекали понад 20 років. Водночас автошлях дуже потрібний, адже більшість автобусних маршрутів йшли саме через цю ділянку.

За словами підрядника, на ремонт дороги залучено 11 одиниць потужної сучасної спецтехніки, 20 автомобілів та 30 працівників.  Щодня укладають близько 900 тонн асфальтобетону. Наразі тут вже укладено 2 км асфальтобетону, 3 км піщанонощебеневої суміші, впорядковано 4 км узбіччя. Роботи йдуть за випередженим графіком.

На ділянці запроектовані з’їзди, зупинки, розмітка та дорожні знаки.

«Цього року спланували  відремонтувати близько 150 кілометрів доріг державного значення. Сьогодні, фактично, перебуваємо на екваторі будівельного сезону. Саме на прикладі цієї дороги переконуємося – програма Президента «Велике будівництво» працює!» – додав Віталій Коваль.