Діти села Степангород навчаються в новій школі

Просторі коридори та яскраві класи, сучасний, а головне – безпечний заклад. Саме такою є оновлена школа в селі Степангород Володимирецької громади, що на півночі Рівненщини.

Більше місяця школярі навчаються в нових умовах. Усе тому, що перша черга будівництва триповерхового закладу нарешті закінчилась.

Проінспектував виконані роботи та ознайомився із перспективами подальшого будівництва голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Сьогодні ми не ставимо крапку в історії будівництва нової школи. А навпаки, тримаємо на контролі ситуацію завершення 2 і 3 корпусів, аби навчальний заклад працював на повну силу. Є чіткий план, за яким ми будемо рухатись», – зауважив Віталій Коваль.

Тепер для дітей навчання триває лише одну зміну, а не до 7 вечора – як раніше. А ще донедавна вони були змушені тіснитися в старому аварійному приміщенні, якому понад 50 років. ⠀ За словами в.о директора Степангородської школи Світлани Іваненко, тепер оновлений перший корпус радує не лише 655 учнів, а й 63 вчителів.

«Батьки, діти та вчительський персонал завдячує кожному, хто не стоїть осторонь нашої школи. Більше 6 років ми чекали, аби навчатися у стінах цього новенького корпусу. Тут немає ні протікаючого даху, ні тісних кабінетів. Скажу щиро – мрія дітей збулась. Адже вже місяць ми проводимо тут уроки і я дійсно бачу, з яким задоволенням щоранку діти біжать на уроки», – ділиться враженнями Світлана Іваненко.

Так, в закладі є 25 класів, а також лабораторні, вчительські, методичні кабінети та їдальня. В позашкільний час дітей залучають в гуртки за 7 напрямками.

⠀ «Приріст населення – це особливість і гордість нашого Полісся. Однак наразі Рівненщина відчуває гостру потребу у добудові ще 12 шкіл, які в основному знаходяться на півночі області. Варто зазначити, що ми продовжуємо вести діалог із профільними міністерствами. Нам важливо, аби діти отримували не лише якісну освіту, а й вчилися в комфортних умовах», – зазначив Віталій Коваль.