Чергова дитина-сирота отримує житло

19 травня у Вараській РДА під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталії Ковальчук  відбулося засідання комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Ключовим питанням засідання комісії було надання дозволу на перерахунок коштів для придбання житла Петрук Аліні Миколаївні, як дитині, яка росла без батьківського піклування. Відповідно комісією було переглянуто документи необхідні для здійснення купівлі  будинку та земельної ділянки, акт обстеження придатності житлового будинку та ін.

Члени комісії одностайно проголосували за надання дозволу на перерахунок коштів для придбання житлового будинку. Найближчим часом Аліна Петрук зможе оселитися в добротному дерев’яному будинку на березі мальовничого озера в одному з сіл Вараського району.