Чергова допомога від колективу РАЕС вже передана до рук військових

Завдяки четвертому етапу акції «Я допомагаю ЗСУ» були придбані квадрокоптери «DJI Mavic3 Fly Combo», автомобілі високої прохідності, системи супутникового зв’язку «Starlink», тактичні далекоміри, генератори, рації Motorola, тактичні біноклі. Чотири квадрокоптери вже були передані військовим та ще п’ять будуть відправлені до п’яти військових частин у зону бойових дій. Два генератори та дві супутникові системи зв’язку надані за зверненням угруповання військ «Волинь». Також колектив служби інформаційних технологій передав для захисників мережеве обладнання.

«Дякую колективу РАЕС за всіх моїх побратимів, яким ви допомагаєте. Ви вкладаєте дуже багато у нашу перемогу. Переконаний, вона за нами!», – зазначає військовослужбовець Святослав Дембовський.

«Хочу подякувати керівництву та персоналу РАЕС за надану допомогу. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Це обладнання допоможе нам у реалізації заходів для забезпечення безпеки міста Вараш», – підкреслює представник угруповання військ «Волинь» Володимир.

«Щомісяця до нас надходить від 30 до 40 звернень із різними позиціями. Дякуючи тому, що кошти від працівників надходять регулярно ми можемо швидко реагувати. Члени волонтерської групи РАЕС постійно тримають зв’язок із бійцями, опрацьовують основні запити й адресно передають все необхідне. Чимало з цих речей, на жаль, можуть бути знищені у вогні війни і доводиться знову шукати ці ж авто чи квадрокоптери для військових. Важливо не зупинятися й продовжувати допомагати!», – підсумовує Тетяна Васильєва.

Разом Переможемо!

За матеріалом Рівненська АЕС