Більше на 1 мільярд: надходження Рівненщини зросли до місцевих та державного бюджетів


Крім обласного, на Рівненщині зростають надходження до місцевих та державного бюджетів. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Приріст у  пів мільярда гривень у порівнянні з січнем-травнем минулого року Рівненщина забезпечила до загального фонду державного бюджету. Це стало можливим за рахунок збільшення надходжень від податків підприємствами області. В тому числі завдяки проведеній роботі з легалізації бізнесу та створенню комфортних умов для ведення господарської діяльності», – розповів Віталій Коваль.

Також, за словами очільника краю, на майже пів мільярда гривень у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року зросли і надходження до місцевих бюджетів.

«Зокрема, перевиконання становить 105,6%. Це дозволило місцевим бюджетам отримати 138 млн грн додатково до плану надходжень. А це вже нові можливості для розвитку територіальних громад. Працюємо в такому ж темпі. Крок за кроком ми наближаємося до нашої мети – перетворити спроможні громади області на заможні», – наголосив Віталій Коваль.