Басейн у Дубно стане доступним дітям із інвалідністю


На Рівненщині триває реконструкція басейну школи №7 у Дубно. Його відновлюють у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Будівельний майданчик об’єкта проінспектував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Більше 8 років для дітей міста Дубно спортивні заняття в басейні були недоступні. Приміщення було занедбаним, а сам басейн – аварійним. Невдовзі басейн стане сучасним, комфортним, а також на 100% пристосованим до потреб дітей із інвалідністю. Оновлений заклад зможуть відвідувати не лише учні школи, а й усі діти Дубна. Вірю, що невдовзі тут тренуватимуться майбутні чемпіони, якими пишатиметься уся Рівненщина», – зазначає Віталій Коваль.

Після реконструкції 25-метровий басейн матиме 5 доріжок для плавання, а також розвантажувальну відпочивальну сходинку. Зокрема, в самій чаші басейну встановлять спеціальний автоматичний пристрій, за допомогою якого дітей із інвалідністю можна буде опускати у воду.

Наразі приміщення басейну вже утеплили, замінили покрівлю та вікна. Тепер будівельники працюють над гідроізоляцією та оздобленням чаші басейну.