Атомники вручили ключі від автівки для українських захисників

Колектив Рівненської АЕС продовжує допомагати захисникам рідної землі. Черговий автомобіль придбаний за кошти атомників в межах акції «Я допомагаю ЗСУ» передано для військових, які захищають північні рубежі нашої держави.

🗣За словами генерального директора РАЕС Павла Ковтонюка, за період дії акції завдяки відрахуванню працівниками електростанції 3% відсотків від посадових окладів вдалося зібрати понад 12 млн грн, які були спрямовані на придбання коштовного та високотехнологічного обладнання: «Зупинятися на цьому атомники не планують, адже на адресу колективу РАЕС продовжують надходити звернення від військових та командирів підрозділів з проханням надати допомогу. Й надалі будемо надійним тилом для українських захисників та міцно триматимемо енергетичний фронт».

🇺🇦Водночас представник військового підрозділу передав для атомників Подяку за невпинну допомогу ЗСУ, старанність та патріотизм, активну громадську позицію. Приємним подарунком став прапор з підписами та побажаннями від 14 ОМБР, до яких волонтери нещодавно доставили придбане авто та іншу допомогу.

«Від імені командування та усіх військовослужбовців вдячні колективу Рівненської АЕС за допомогу. Це задає ще більший стимул боронити наші кордони. Приємно, що українці згуртувалися заради однієї спільної мети, навіть ті, хто вже багато років проживають за кордоном», – зазначив захисник Олексій.

Команда волонтерів РАЕС завдяки єдності колективу продовжує забезпечувати українських захисників усім необхідним відповідно до їхніх запитів. Збір коштів продовжується, заплановано придбання автомобілів, квадрокоптерів, приладів нічного бачення та тепловізорів, які відправлять лише у найгарячіші точки: Бахмут, Соледар, Кремінна, Авдіївка, Херсон, Запоріжжя та на кордон з білоруссю.

🇺🇦Разом – ми сила!

За матеріалом Рівненська АЕС