Актуальний діалог з Анатолієм Рижим

Сьогодні відбувся запис інтерв’ю голови Вараської районної державної адміністрації на телеканалі “Енергоатом” ВПРівненськаАЕС”. Під час змістовної бесіди з Олексієм Кривошеєвим обговорювалися важливі та злободенні питання сьогодення Вараського району.

Анатолій Рижий детально розповів про проведення адміністративної реформи, співпраці з територіальними громадами, перспективами їх розвитку та подальшого існування.

Відповідаючи на запитання журналіста, голова районної адміністрації широко висвітлив питання повноважень райдержадміністрації, підтримки підприємців під час пандемії, районного бюджету, перспективи будівництва доріг на 2021 рік, співпраці з силовими органами.

Торкнулися питань неофіційного видобутку піску та його легалізації, незаконної вирубки лісу. Окремо Анатолій Петрович охарактеризував важливе значення для життя району функціонування РАЕС.

Також голова  райдержадміністрації розповів про напрямки розвитку Вараського району в найближчій перспективі, залучення інвестицій та розгортання виробництва на території  району.

Вже скоро можна буде подивитися інтервʼю на каналі «Енергоатому» та на сторінці РАЕС у фейсбуці.